Koniecznie zobacz:

Domy z bali, letniskowe, glamping

TimberTrade sp. z o.o. sp.k. – Twój partner w dostawach drewna

Dla Ciebie dostarczamy sprawdzony surowiec od sprawdzonych dostawców. Każdy z nas ma zapotrzebowanie na rzetelnych dostawców, którzy mogą dostarczyć surowiec o odpowiedniej jakości, w odpowiednim czasie i w odpowiedniej cenie.

Stąd też postanowiliśmy połączyć zapotrzebowanie, jakie ma każdy zakład drzewny, w postaci dobrego surowca z naszymi kontaktami i wiedzą tworząc firmę, która będzie partnerem Klienta, Twoim partnerem, nie wyłącznie dostawcą. My zajmujemy się dostawami tego co potrzebujesz, wtedy kiedy potrzebujesz, a ty możesz w tym czasie zająć się swoim biznesem, swoją produkcją, sprzedażą.

Chcielibyśmy wraz z Tobą, jako naszym partnerem, wprowadzić nową jakość usług bazujących na silnych więziach ze wspólnym celem jakim jest wzajemny sukces – jesteśmy w pełni świadomi, że jedynie Twój sukces może przyczynić się do naszego sukcesu.

Dostarczamy drewno z najdalszych zakątków świata, aby zapewnić dostęp do wyrobów wyjątkowych pod względem jakości. Do obróbki znakomicie nadaje się konstrukcyjne drewno skandynawskie oraz syberyjskie. Wynika to z warunków, w jakich żyją rośliny – dzięki niewielkim przyrostom, z zatem gęstemu usłojeniu możemy dostarczać materiały idealnie nadające się do obróbki, wytrzymałe, ze zdrowymi, niewypadającymi sękami. Nasi kontrahenci mogą być więc pewni, że konstrukcje wytwarzane przy użyciu naszego surowca spełnią oczekiwania klientów.

Dlaczego my?

Rzetelni dostawcy

Wysoka jakość

Czas

Cena

Zapraszamy Państwa do podjęcia kontaktu z nami w celu nawiązania współpracy. Zarówno Państwo jak i my wiemy, że z dostawami drewna będzie coraz trudniej i dla Państwa bezpieczeństwa posiadanie kolejnego dostawcy może być jedynie korzystniejszą sytuacja na przyszłość. Zachęcamy zatem, aby nie czekać i sprawdzić nas jako potencjalnych partnerów.

Importujemy drewno głównie z Rosji, ale mamy także kontakty w Szwecji, na Ukrainie, w Estonii, na Łotwie czy Białorusi.

Możemy Państwu zaoferować pełno samochodowe dostawy drewna profilowanego, drewna struganego, tarcicy mokrej czy suchej. W ofercie posiadamy drewno strugane certyfikowanego na C24 oraz drewno na podbitki czy drewno na tarasy. W ofercie posiadamy świerk, sosnę, a także modrzew i dąb.

Prosimy o przesłanie nam swojego zapotrzebowania na drewno, a my sporządzimy najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.