Koniecznie zobacz:

Domy z bali, letniskowe, glamping

TimberTrade sp. z o.o. sp.k. – Twój partner w dostawach drewna

Wiemy jak trudno jest pozyskać sprawdzonych dostawców. Nasza firma powstała na bazie wieloletnich  doświadczeń jakie mieliśmy pracując na wysokich stanowiskach menadżerskich zarządzając ponad 100 osobowymi zespołami ludzkimi w zakładach przetwórstwa drewna. Tam też zawsze mieliśmy zapotrzebowanie na nowych, rzetelnych i tanich dostawców, którzy mogą dostarczyć surowiec o odpowiedniej jakości, w odpowiednim czasie i w odpowiedniej cenie.

Stąd też postanowiliśmy połączyć zapotrzebowanie, jakie ma każdy zakład drzewny, w postaci dobrego surowca z naszymi kontaktami i wiedzą tworząc firmę, która będzie partnerem Klienta, a nie wyłącznie jego dostawcą.

Chcielibyśmy wprowadzić nową jakość usług bazujących na silnych więziach ze wspólnym celem jakim jest wzajemny sukces – jesteśmy w pełni świadomi, że sukces naszego Klienta, czyli Państwa, do którego przyczynić się mogą nasze terminowe dostawy świetnego surowca w dobrych cenach jest jedyną szansą na sukces naszej firmy.

Dlaczego my?

Rzetelni dostawcy

Wysoka jakość

Czas

Cena

Zapraszamy Państwa do podjęcia kontaktu z nami w celu nawiązania współpracy. Zarówno Państwo jak i my wiemy, że z dostawami drewna będzie coraz trudniej i dla Państwa bezpieczeństwa posiadanie kolejnego dostawcy może być jedynie korzystniejszą sytuacja na przyszłość. Zachęcamy zatem, aby nie czekać i sprawdzić nas jako potencjalnych partnerów.

Importujemy drewno głównie z Rosji, ale mamy także kontakty w Szwecji, na Ukrainie, w Estonii, na Łotwie czy Białorusi.

Możemy Państwu zaoferować pełno samochodowe dostawy drewna profilowanego, drewna struganego, tarcicy mokrej czy suchej. W ofercie posiadamy drewno strugane certyfikowanego na C24 oraz drewno na podbitki czy drewno na tarasy. W ofercie posiadamy świerk, sosnę, a także modrzew i dąb.

Prosimy o przesłanie nam swojego zapotrzebowania na drewno, a my sporządzimy najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.