Koniecznie zobacz:

Domy z bali, letniskowe, glamping

Drewno na konstrukcje domu

Jaki jest najlepszy materiał na konstrukcję domu?

Nie ma drugiego materiału, który byłby stosowany do budowy od tak dawna jak sosna lub świerk. Wieki mijają, pojawiają się nowsze materiały, trendy i lepsze rodzaje wykończenia, jednak to właśnie tego typu drewno na konstrukcję domu wciąż jest powszechnie stosowane. Jest to materiał ponadczasowy – zdrowy, wytrzymały, naturalny i ciepły.

Pozyskujemy drewno konstrukcyjne skandynawskie C24 zgodne z zapotrzebowaniem klienta. Jeżeli w naszej bieżącej ofercie nie znajdziesz surowca odpowiadającego Twoim wymaganiom, możemy je wraz z naszymi zagranicznymi dostawcami przygotować i dostarczyć w korzystnej cenie.
Wszystko to po, abyś mógł postawić szkielet budynku lub taras w czasie i kształcie, który zaplanowałeś.

Wysokiej jakości surowiec do budowy

Oferujemy sprzedaż surowca klasy C24 wyłącznie ze świerku lub sosny. Dlaczego? Ponieważ w zimnym klimacie północnych części Skandynawii czy Syberii oba gatunki posiadają małe przyrosty – ich wytrzymałość jest zatem znacznie większa, a sęki są zdrowe i zrośnięte. Tylko taki materiał jest gwarancją uzyskania odpowiedniej jakości surowca finalnego wykorzystywanego do budowy.

Zatem jeżeli zastanawiasz się, gdzie kupić drewno skandynawskie na taras lub budowę domu, to trafiłeś pod właściwy adres!