Koniecznie zobacz:

Domy z bali, letniskowe, glamping

DREWNO NA TARAS

Bez wątpienia chyba każdy może przyznać, że drewniany taras czy balkon pokryty deskami stanowi atrakcyjny akcent mieszkania czy domu.

Drewno tarasowe modrzewiowe, oferowane przez naszą firmę, to deski wykonane z modrzewia syberyjskiego. Ze względu na chłodny klimat, w jakim przyrastają drzewa, jakość modrzewia syberyjskiego uchodzi za najlepszą. I nie jest to przypadek. W stosunku do modrzewia europejskiego modrzew syberyjski posiada znacznie bardziej zwartą strukturę, mniej pracuje i nie skręca się tak intensywnie, nie pęka, nie posiada wypadających sęków, które tworzą mało atrakcyjne i funkcjonalne dziury w deskach. Deski konstrukcyjne na taras z modrzewia syberyjskiego stanowią doskonały materiał do wykończenia tarasu.

Można zastosować też deski kompozytowe, przez wielu bardzo chwalone. Jednak po powstaniu pierwszych rys, czy od przesuwania krzesła, czy od noża albo grabek, które nam wypadły z ręki docenimy jakość naturalnego drewna zastosowanego na tarasie. Deski konstrukcyjne tarasowe z modrzewia syberyjskiego należą do najlepszych jakościowo i dodatkowo przystępnych cenowo materiałów używanych do wykończenie tarasu.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz oddział oraz siedziba znajdują się w województwie pomorskim.