Jeden z największych dostawców drewna importowanego w Polsce

O Firmie

TimberTrade sp. z o.o.

Twój partner w dostawach drewna

Dla Ciebie dostarczamy sprawdzony surowiec od zweryfikowanych dostawców. Każdy z nas ma zapotrzebowanie na rzetelnych dostawców, którzy mogą dostarczyć drewno o odpowiedniej jakości, w odpowiednim czasie i w odpowiedniej cenie.

Stąd też postanowiliśmy połączyć zapotrzebowanie, jakie ma każdy producent czy inwestor, w postaci dobrego drewna z naszymi kontaktami i wiedzą tworząc firmę, która będzie partnerem Klienta, Twoim partnerem, nie wyłącznie dostawcą. My zajmujemy się dostawami tego czego potrzebujesz, wtedy kiedy potrzebujesz, a ty możesz w tym czasie zająć się swoim biznesem, produkcją czy sprzedażą.

Chcielibyśmy wraz z Tobą, jako naszym partnerem, wprowadzić nową jakość usług bazujących na silnych więziach ze wspólnym celem jakim jest wzajemny sukces – jesteśmy w pełni świadomi, że jedynie Twój sukces może przyczynić się do naszego sukcesu.

Dostarczamy drewno z najdalszych zakątków świata, aby zapewnić dostęp do wyrobów wyjątkowych pod względem jakości. Do obróbki znakomicie nadaje się konstrukcyjne drewno skandynawskie, północne. Wynika to z warunków, w jakich żyją rośliny – dzięki niewielkim przyrostom, z zatem gęstemu usłojeniu możemy dostarczać materiały idealnie nadające się do obróbki, wytrzymałe, ze zdrowymi, niewypadającymi sękami. Nasi kontrahenci mogą być więc pewni, że konstrukcje wytwarzane przy użyciu naszego surowca spełnią oczekiwania klientów.

Rzetelni dostawcy

TimberTrade i nasi Dystrybutorzy to synonim rzetelności. Nie musisz się o nic martwić!

Wysoka jakość

Nasze produkty spełniają wszystkie normy jakości. Setki zadowolonych klientów i referencji.

Szybki czas realizacji

Nie mamy na miejscu? Nowe dostawy surowców są realizowane szybko i sprawnie. 

Korzystne ceny

Nasze ceny są konkurencyjne poprzez szeroki łańcuch dostawców.

Import drewna

Szwecja, Finlandia, Ukraina, Estonia, Niemcy, Łotwa, Norwegia....

Importujemy drewno z różnych rejonów, i od różnych dostawców. Zawsze są to firmy przez nas sprawdzone. W naszej dystrybucji każdy znajdzie produkt w cenie i jakości dopasowanej do swoich potrzeb. Jeżeli posiadasz jakies specjalne zapotrzebowanie to przyjdź do naszego Dystrybutora, na pewno Ci pomożemy!

Możemy Państwu zaoferować pełno samochodowe dostawy drewna profilowanego, drewna struganego, drewna tarasowego, tarcicy mokrej czy suchej. W ofercie posiadamy drewno strugane certyfikowanego na C24 oraz drewno na podbitki, elewacje czy drewno na tarasy. W ofercie posiadamy świerk, sosnę, a także modrzew.

Prosimy o przesłanie nam swojego zapotrzebowania na drewno, a my sporządzimy najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

TimberTrade

Zapraszamy do kontaktu